KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15074281
nr 1507 4281
Einar From, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 23x35 cm, yttermått inklusive ram: 34x44 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:56:26
4/12 19:26:49